Cactus Oteller Grubuna Hoşgeldiniz

Türk sahillerindeki cennete hoşgeldiniz!

Ödüllü Cactus Hotels grubu, Türkiye'nin en köklü ve prestijli otel zincirlerinden biri olarak tanınmaktadır.Nesiller boyu geleneksellik ve modern mimariyi buluşturan Cactus Hotels, aynı zamanda Türkiye'de turizmin haritasını çıkaran ilk otel gruplarından da biridir.

Kalite, konfor ve güven esaslarını ele alan Cactus markası, 1980'den günümüze büyüyerek bünyesinde toplam 3300 yatak kapasiteli 7 otel ve 2 aquapark bulundurmaktadır.Profesyonel çalışan ekibimizin sunduğu eşi görülmemiş hizmet kalitesi sayesinde, otellerimiz misafirlerimizin seneler boyu tekrar kalmayi tercih ettigi bir yer haline gelmistir.

Deneyiminiz boyunca ruhunuzu dinlendirecek spa ve masajlar, kendinizi bulutların üzerinde gibi hissedeceğiniz konforlu bir uyku deneyimi, eğlenceli gündüz sporları ve akşam animasyon aktiviteleri, deniz kenarındaki manzaralı restoranları ve dünya mutfaklarından leziz tatları beğeninize sunduğumuz restoranları ile rüya gibi bir tatil sizi bekliyor. Turkuaz Ege Denizi’nin bembeyaz kumsallarında unutulmaz bir tatil için, evinizden uzaktaki yeni evinize hoşgeldiniz. Ailenizle, arkadaşlarınızla ya da yalnız olarak yola çıktığınız bu masmavi yolculuktan, dinlenmiş, yenilenmiş ve mutlu bir şekilde, Cactus Ailesinin bir parçası olarak ayrılacaksınız.

En güzel ve unutulmaz anılarınızı #CactusMoments hashtagiyle bizimle paylaşın!

  • Misyonumuz
    Türk Turizminin ve Otelciliğinin, dünya turizminde en ön saflarda yer almasını sağlayacak çağdaş ve yenilikçi bir hedefe ulaştırmaktır.
  • Vizyonumuz
    Kurucumuz ve rehberimiz , Türkiye sevdalısı Sayın Ünsal Tülbentçi’nin Otelcilik ve Turizm alanındaki ideallerini gerçekleştirmektir.